प्रीति जिन्टा मामिला : नेस वाडियाविरुद्ध 500 पृष्ठको चार्जसीट

विज्ञापन

मुम्बई, 22 फरवरी


बलिवुड एक्ट्रेस प्रीति जिन्टासँग गरिएको दुर्व्यवहार र धम्कीको मामिलामा उनका पूर्व प्रेमी एवं प्रख्यात उद्योगपति नेस वाडियाविरुद्ध मङ्गलवार 500 पृष्ठको चार्जशीट दर्ता गरेको छ। प्रीति जिन्टाले वर्ष 2014 मा आरोप लगाउँदै नेस वाडियाविरुद्ध पुलिसमा मामिला दर्ता गरेकी थिइन्। यो मामिलामा बलिवुड अभिनेत्रीले चारवटा तस्वीर पनि जमा गरेकी थिइन्, जसमा उनको दाहिने हातमा कोथरेको निशान थियो। स्मरणरहोस्, नेस वाडियासँग प्रीति जिन्टाको अफेयर वर्षौंसम्म चलेको थियो।

र यी दुवै बिजनेस पार्टनर पनि थिए। प्रीति जिन्टाले जब आरोप लगाएकी थिइन्, त्यसबेला उनले नेस वाडियाले उनको हात अति जोरले पक्रेको हो र चोट पनि लागेको उल्लेख गरेकी थिइन्। प्रीतिले यसबाहेक क्रिकेट म्याचको समय टिकट बाँड़्दाअवधि टीमका स्टाफअघि खेल मैदानमा नेसले आफूसँग दुर्व्यवहार गरेको आरोप लगाएकी थिइन्। नेस वाडियाविरुद्ध 500 पृष्ठको चार्जशीट दर्ता गरिएपछि यो मामिला पुनः अघि आएको छ।

नेसले यो मामिलामा त्यसै वर्ष 9 गवाहीलाई प्रस्तुत गरेका थिए, जो स्टेडियममा उपस्थित थिए। नेस पुलिससँग उनीहरूको बयान दर्ता गर्नका लागि आग्रह गरेका थिए। यसपछि 2016 -मा पुलिसले नेस वाडियाको बयान दर्ता गर्‍यो। जुन समय चार्जशीट दर्ता गरियो, त्यो वाडिया उपस्थित थिए। यद्यपि उनलाई 20 हजार रुपियाँको निजी जमानतमा रिहाइ गरिएको थियो।

यसको पुष्टि एक पुलिस अधिकारीले गरेका छन्। यो मामिलामा प्रीति जिन्टाका पति जीन गुडएनफले पनि आफ्नो बयान दर्ता गरेका छन्। उनी घटनाको समय उपस्थित थिए। उनले ई-मेलमार्फत् बयान दर्ता गराएका हुन्। जीन गुडएनफले प्रीति जिन्टाको पक्षमा आफ्नो बयान दर्ता गराएका छन्।

सक्दो सेयर गर्नुहोस्-

फेसबुकबाट तपाईको प्रतिक्रिया

प्रतिक्रिया