अनुसूचित जाति प्रार्थीहरुलाई जिताउने अपील

दार्जीलिङ खबरदाता, 9 मई/2017


दार्जीलिङ इन्डिजेनियश अनुसूचित जाति सङ्घघका अध्यक्ष एवं दमाई विकास बोर्डका उपाध्यक्ष विवेक सेवाले दार्जीलिङ पहाड़का चारवटा नगरपालिका क्षेत्रमा तृणमूल काङ्ग्रेस पार्टीबाट उम्मेद्वारका रूपमा खड़ा भएका अनुसूचित जाति संघका सदस्य क्रमैले विरेन्द्र विश्वकर्म, पुनम विश्व, सीता सेवा अनि पवन सुन्दासलाई भारी मतले विजय बनाउने आह्वान गरेका छन्।

उनले भने-राज्यको तृणमूल कंग्रेसले दार्जीलिङ पहाड़का अनुसूचित जातिको उत्थानको लागि कामी, दमाई अनि सार्की विकास बोर्ड दिएको छ, यसैले राज्य सरकारले दिएको यस ऋृणलाई मतदानको रूपमा हामीले चुक्ता गर्नुपर्छ। विकासको मार्गमा दार्जीलिङ पहाड़ पछाड़िरहेको थियो, जसमा अनुसूचित जातिको पनि कुनै विकास हुनसकेको थिएन। तर राज्यको तृणमूल काङ्ग्रेस सरकारले यस जातिको उत्थानको लागि यस जातिअन्तर्गत पर्ने तीनैवटा समुदायलाई अलग-अलग विकास बोर्ड दिएर सहयोग पुऱ्याउने कार्य गरेको छ।

यसैले यस जातिप्रति राज्य सरकारले दिएको सहयोगको लागि हामी धन्यवादस्वरूप तृणमूल काङ्ग्रेसबाट खड़ा भएका प्रार्थीहरुलाई भोट दिनुपर्छ। यसैले दार्जीलिङको वार्ड नम्बर 18 बाट खड़ा भएका तृणमूल काङ्ग्रेस प्रार्थी विरेन्द्र विश्वकर्म, मिरिकको वार्ड नम्बर 2 बाट खड़ा भएकी पुनम विश्व, खरसाङको वार्ड नम्बर 6 बाट खड़ा भएकी सीता सेवा र कालेबुङको वार्ड नम्बर 1 बाट खड़ा भएका पवन सुन्दासलाई भारी मत दिएर विजय गराउनुपर्छ।

उनले भने-दार्जीलिङ पहाड़को अनुसूचित जातिलाई जुन सरकारले माया दिएको छ, त्यस सरकारलाई हामीले पनि माया गर्नु हाम्रो परम कर्तव्य हो। यसैले यस चुनाउमा पहाड़का चारैवटा नगरपालिकामा तृणमूल काङ्ग्रेसलाई विजय बनाउनुपर्छ, त्यसरीनै आगामी दिनमा दार्जीलिङ पहाड़मा हुने पञ्चायतको चुनाउमा पनि तृणमूल काङ्ग्रेसलाई विजय बनाउनुपर्छ, उनले पहाड़का सम्पूर्ण अनुसूचित जातिका सदस्य-सदस्याहरूलाई अपील गरे।

 

सक्दो सेयर गर्नुहोस्-

फेसबुकबाट तपाईको प्रतिक्रिया

प्रतिक्रिया

रसिलो, स्वादिलो गुन्द्रुकको निम्ति सम्पर्क गर्नुहोस 👇 [email protected] +919563441432

आजका समाचारहरू

विज्ञापन