चार नगरपालिकाका उम्मेदवारहरूको नामावली

विज्ञापन

कालेबुङ नगरपालिका चुनावमा खडा भएका प्रार्थीहरू –

वार्ड नम्बर जाप गोजमुमो तृणमूल + गोरामुमो माकपा निर्दलिय प्रार्थीहरू
 1 पुनम तामङ कुनाल प्रधान पवन सुन्दास मुकेस शर्मा 1
2 प्रतिभा कुमाई छिरिङ याङ्जो भोटिया कल्पना दर्नाल सरस्वती प्रधान सत्रुघन गुप्त 1
3 प्रदिप कुमार छेत्री रवी प्रधान ढेण्डुप भोटिया तारा सुन्दास पासङ भोटिया 1
4 जे.ओ.सी फिपन रुबेन खवास मनु सिलाल (गोरामुमो) अन्नपूर्ण चतुर्वेदी 2
5 पेमला भोटिया धनलक्ष्मी तामङ सुरज अग्रवाल 3
6 रुपालि सुनुवार निरुपा बराइली अनिता सिञ्चुरी दिलिप राई 4
7 मिरा छेत्री बिमला छेत्री तुलसी छेत्री विना लामा 5
8 विलियम तामङ सोनाम छेवाङ भोटिया सोनाम भोटिया सोनाम सेर्पा चन्दा छेत्री 7
9 सुवास प्रधान रिञ्जी दोर्जी भोटिया भिम अग्रवाल रवी प्रधान राधा छेत्री   7
10 छिरिङ ढेण्डुप भोटिया शुभ प्रधान प्रमोद बस्नेत (गोरामुमो) गोपाल रुम्बा, 8
11 प्रभा लामा बबिता चौरासिया दिपिका तामङ जिना सुन्दास प्रणय लामा  8
12 आशिष राई सुवास गुप्त आशिफ अहमद अन्सारी तारा सुन्दास मणि कुमार योञ्जन  10
13 निमेश लामा कुमार चामलिङ सन्दिप लामा दिलिप कुमार साह 10
14 सोनाम वाङ्दी तामङ एडवर्ड लेप्चा निमा डोमा सेर्पा फरिदा लेप्चा  11
15 मैया राई मेरी कालिकोटे ओम प्रकास चौरासिया  12
16 शर्मिला सेर्पा बरुण भुजेल मेक्सिमस कालिकोटे प्रमोद जैन 12
17 डेमियन लेप्चा इन्द्रबहादुर गजमेर सी.के कुमाई मोहन पौड्याल 12
18 सुवाणी तामङ मुन्ना लामा लजिका भुजेल रवी सुनुवार 12
19 सिमा दास सुर्यश्री घिमिरे मुनु बराइली (गोरामुमो) उषा दर्जी कला छेत्री  13
20 नोर्देन पेम्पा हिस्से सोनाम पाल्देन भोटिया सोनाम तोप्देन भोटिया भिम कुमार गुरुङ 13
21 निमसाङ तामङ पासङ छिरिङ सेर्पा जङ्गबीर तामङ रवी सुनुवार 13
22 विमल प्रधान फुबछिरिङ तामङ सञ्जय लामा गयादुन बसुर रत्न पाख्रिन 15
23 सञ्जय तामङ लह्मु छिरिङ भोटिया लेण्डुप पाल्देन दशरथ राई निमा भोटिया 21

रिञ्जी शेर्पा 21

केशवधोज जिम्बा 22
रविन्द्र ढुङ्गना  22

 

दार्जीलिङ नगरपालिका चुनाउ 2017

गोजमुमो

वार्ड 1      नीरा शर्मा

वार्ड 2      उषा विश्‍वकर्म

वार्ड 3      पेमा छोडेन लामा

वार्ड 4      मिङ्गुर योल्मो

वार्ड 5      सुनिता तामाङ

वार्ड 6      नोमन राई

वार्ड 7      सोनाम शेर्पा

वार्ड 8      बबिता गांगुला

वार्ड 9      अनुपहाङ सुब्बा

वार्ड 10   धनकुमार प्रधान

वार्ड 11   तर्पण रूम्बा

वार्ड 12   शान्ति देवान

वार्ड 13   निलम योल्मो

वार्ड 14   महिमा राणा

वार्ड 15   सुरेखा तामाङ

वार्ड 16   रेणु गुरूङ

वार्ड 17   रामजन गोले

वार्ड 18  गणेश सार्की

वार्ड 19   सञ्जीव मोथे

वार्ड 20   मणि प्रधान

वार्ड 21   विनीता तामाङ

वार्ड 22   सुमति शेर्पा

वार्ड 23   प्रतिभा राई

वार्ड 24   पमोला लामा

वार्ड 25   सागर तामाङ

वार्ड 26   राधा छेत्री

वार्ड 27   प्रवीण कालिकोटे

वार्ड 28   लाक्पा शेर्पा

वार्ड 29   दीपा घिसिङ

वार्ड 30   अम्बिका शर्मा

वार्ड 31   ग्याम्सो छिरीङ

वार्ड 32   गोपाल छेत्री।

 

तृणमूल कंग्रेस

वार्ड 1      दोजी डुक्पा

वार्ड 3      छितेन शेर्पा

वार्ड 10   शुभोमय च्याटर्जी

वार्ड 13   मिलन डुक्पा

वार्ड 14   कुमार थामी

वार्ड 15   सरस्वती योल्मो

वार्ड 16   कविता छेत्री

वार्ड 17   भरत सुब्बा

वार्ड 18   विरेन्द्र विश्‍वकर्म

वार्ड 19   कुमार कार्कीडोली

वार्ड 20   एनबी खवास

वार्ड 21   टाँसी छोडेन डुक्पा

वार्ड 22   मिङ्मा ल्हमु शेर्पा

वार्ड 23   मञ्जु तामाङ

वार्ड 24   ललित गुरूङ

वार्ड 26   पारू गिरी

वार्ड 27   गीताकुमारी यादव

वार्ड 29   मनिला मुखिया

वार्ड 31   चुनचुन भोटिया

वार्ड 32   शारदा राई सुब्बा

 

जनआन्दोलन पार्टी

वार्ड 1      मोहन गुरूङ

वार्ड 4      सत्यम दुराल

वार्ड 8      सुषमा शेर्पा

वार्ड 28   वाङ्देन शेर्पा

वार्ड 31   पमेन छिरीङ भोटिया

 

गोरामुमो

वार्ड 2      विशीका खाती

वार्ड 4      विशाल तामाङ

वार्ड 5      करूणा लेप्चा (थापा)

वार्ड 6      पाल्देन छिरीङ भोटिया

वार्ड 7      अर्चना राई

वार्ड 8      ललित तामाङ

वार्ड 9      अमर तामाङ

वार्ड 11   सोनम छिरीङ शेर्पा

वार्ड 12   मञ्जिला तामाङ

वार्ड 25   दीपक छेत्री

वार्ड 26   सुचित्रा राई

वार्ड 28   सुरेन मोक्तान

 

माकपा

वार्ड 1      फुपूछिरीङ भोटिया

वार्ड 17   बब्लु सूत्रधर

वार्ड 23   दिपीका छेत्री

वार्ड 24   हर्कबहादुर थापा

(दार्जीलिङबाट मोठ निर्दल प्रार्थी संख्या-22)

 

खरसाङ नगरपालिका चुनाउ 2017

गोजमुमो     

वार्ड 1      ब्रिगेन गुरूङ

वार्ड 2      कृष्ण लिम्बु

वार्ड 3      ग्रेसी भोटिया

वार्ड 4      सन्ध्या लेप्चा

वार्ड 5      मोती लामा

वार्ड 6      राजु सुन्दास

वार्ड 7      श्याम शेर्पा

वार्ड 8      पेमा योञ्जन

वार्ड 9      शान्ति राई

वार्ड 10   विन्दु राम्री योल्मो

वार्ड 11   कमल गजमेर

वार्ड 12   हिरेन त्रिखत्री

वार्ड 13   अमिता लामा

वार्ड 14   रवीन लामा

वार्ड 15   रमेश प्रसाद

वार्ड 16   शीला शेर्पा

वार्ड 17   मोहन राई

वार्ड 18   शिव तामाङ

वार्ड 19   देवकी प्रधान

वार्ड 20   सुवास प्रधान

 

तृणमूल कंग्रेस

वार्ड 1      बिर्जु गुरूङ

वार्ड 2      विमल तामाङ

वार्ड 3      करूणा तामाङ

वार्ड 5      सुजय बम्जन

वार्ड 6      सीता सेवा

वार्ड 7      शान्ता छेत्री

वार्ड 10   दावा योल्मो

वार्ड 11   निङ्मा भोटिया

वार्ड 12   पेम्बा तामाङ

वार्ड 14   कङ्गछिरीङ डुक्पा

वार्ड 15   सन्तोष पट्वारी

वार्ड 17   मणिकुमार राई

वार्ड 19   निशा मोक्तान

वार्ड 20   प्रमीर राई

 

गोरामुमो     

वार्ड 4      कुमारी अधिकारी शर्मा

वार्ड 9      शान्ति लामा

वार्ड 10   फूर्बा लामा

वार्ड 11   फरिद अली

वार्ड 13   कल्पना योञ्जन

वार्ड 16   शशी छेत्री

 

 

जनआन्दोलन पार्टी

वार्ड 1      सोनी रावत

वार्ड 4      रेणुका राई

वार्ड 5      असित तामाङ

वार्ड 6      शिशिल रावत

वार्ड 8      अशोक प्रधान

वार्ड 9      एञ्जल डुक्पा

(खरसाङबाट मोठ निर्दलीय प्रार्थी संख्या-10)

 

मिरिक नगरपालिका चुनाउ 2017

गोजमुमो

वार्ड 1      पाल्मु तामाङ

वार्ड 2      सरिता पौड्याल

वार्ड 3      पाल्साङ स्याङ्बो

वार्ड 4      बसन्त थापा

वार्ड 5      सन्ध्या वाइबा

वार्ड 6      सन्तवीर तामाङ

वार्ड 7      विनोद खाती

वार्ड 8      राजेश तामाङ

वार्ड 9      मीना गुरूङ

 

तृणमूल कंग्रेस

वार्ड 2      पुनम विश्‍व

वार्ड 3      एमके जिम्बा

वार्ड 4      ललित थापा

वार्ड 5      वनिता राई

वार्ड 7      एलबी राई

वार्ड 8      निमारिदा भोटिया

वार्ड 9      संजीव लामा

 

गोरामुमो  

वार्ड 1      साङ्डोल्मा तामाङ

वार्ड 6      विधान राई

 

जनआन्दोलन पार्टी

वार्ड 1      उपाश्‍ना कार्कीडोली

वार्ड 2      विनय तामाङ

वार्ड 5      मोती लिम्बु

वार्ड 6      सन्तवीर मोक्तान

वार्ड 7      धन प्रसाद

वार्ड 8      समीर सुब्बा

(मिरिकमा मोठ निर्दल प्रार्थी संख्या-10)

 

सक्दो सेयर गर्नुहोस्-

फेसबुकबाट तपाईको प्रतिक्रिया

प्रतिक्रिया